Krámek

Protože musím stále něco potvořit, a to si kolikrát říkám, že už toho bylo dost, odteď už jen odpočinek 🙂 ,  otevřela jsem si eshop, takový malý virtuální Krámek, a do jeho polic skládám věci, které si, myslím, mají smysl pro všechny  pečující a starostlivé človíčky.

Jednu polici jsem ale vyhradila i pro moje tvoření – najdete ji pod názvem „Moje dílnička“

Budu ráda, když nakouknete 🙂 .

V prosinci jsem nezahálela a vyrobila pár kočárků z překližky, jsou parádní pro

malé panenky do 8 cm.

Pak mě přepadla viróza a já musela na týden do postele. Zatímco ruce odpočívaly, mozek už třetí den ležingu vymýšlel co a jak a tak mě napadlo  ušít nahřívací polštářky s náplní z pohanky a menší z višňovými pecičkami.  Jsou akorát tak velké, aby se vešly do mikrovlnky 🙂 .

V Krámku jsou i jiné police kam postupně vkládám další zboží, jako solné lampy, éterické oleje nebo znovuplnitelné kapsičky. Pokud by jste měli chuť na virtuální kávu, pak vězte, že zakoupením jednoho virtuálního hrnečku laskavé kávy podpoříte tvorbu mých stránek, koupí dvou virtuálních hrnečků laskavé  kávy přispějete rovnou polovinou, tedy 30 Kč, na některý z Hospiců u nás.

Páchat dobro můžeme po celý rok, nejen na jeho konci 🙂

Pro tvořilky připravuji střihy a postupy na výrobu dvou kočárků pro panenku Igru. K dispozici budou také střihy a látky na ušití peřinek do nich.

Budu se těšit na vaši návštěvu a teď už jdu do hajan, protože ráno o půl páté – hola, hola práce volá, tak dobrou noc 🙂

Ještě malá ochutnávka, ať se vám má o čem zdát …